П`ятниця, 24.11.2017, 09:34Вітаю Вас Гість | RSS
Козівська загальноосвітня школа I-III ст. №2
Меню сайту
Ми на YouTube
Наше опитування
Як ви оцінюєте сайт?
Всього відповідей: 192
Життя сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Педколектив


Педколектив школи

 

1. Атаманчук Надія Любомирівна 

2. Балібрух  Тетяна Григорівна - спеціаліст вищої категорії,
3. Боднар Світлана Олегівна - спеціаліст І кваліфікаційної категорії,
4. Боднарук Людмила Богданівна - спеціаліст І кваліфікаційної категорії,
5. Вишневська Людмила Зіновіївна - спеціаліст І кваліфікаційної категорії,
6. Волкова Леся Петрівна - спеціаліст вищої категорії, присвоєно звання "старший вчитель",

7. Гайдукевич Олександра Василівна - спеціаліст вищої категорії, присвоєно звання "старший вчитель",

8. Гладчук Галина Зіновіївна - спеціаліст вищої категорії,
9. Голяс Світлана Євгенівна - спеціаліст вищої категорії, присвоєно звання "вчитель методист",
10. Гурська Наталія Петрівна - спеціаліст вищої категорії, присвоєно звання "вчитель методист",
11. Давосир Лілія Олександрівна - спеціаліст вищої категорії, присвоєно звання "старший вчитель",
12. Довгошия Любов Романівна - спеціаліст вищої категорії, присвоєно звання "старший вчитель",
13. Дроняк Ольга Несторівна - спеціаліст вищої категорії, присвоєно звання "вчитель методист",

14. Івахів Марія Іванівна
15. Карпишин 
Ольга Михайлівна - спеціаліст вищої категорії, присвоєно звання "старший вчитель",
16. Карплюк Мирослава Степанівна - спеціаліст вищої категорії, присвоєно звання "старший вчитель",
17. Карплюк Ольга Василівна - спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії,
18. Кіналь Тетяна Володимирівна - спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії,
19. Кравчун Леся Іванівна - спеціаліст І кваліфікаційної категорії,
20. Кузь Мирослава Леонівна - спеціаліст вищої категорії, присвоєно звання "вчитель методист",
21. Куртяк Надія Степанівна - спеціаліст вищої категорії, присвоєно звання "старший вчитель",
22. Куций Ігор Васильович - спеціаліст вищої категорії,
23. Маглюк Ольга Миронівна - спеціаліст вищої категорії, присвоєно звання "старший вчитель",
24. Машталєр Марія Петрівна - спеціаліст І кваліфікаційної категорії,
25. Мошковська Людмила Михайлівна - спеціаліст вищої категорії,
26. Палюн Наталія Іванівна - спеціаліст вищої категорії,
27. Пітка Ірина Василівна - спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії, ,
28. Покрепа Любов Юліанівна - спеціаліст вищої категорії, присвоєно звання "вчитель методист",
29. Процик Світлана Василівна - спеціаліст І кваліфікаційної категорії,
30. Пуківський Василь Зиновійович - спеціаліст І кваліфікаційної категорії,
31. Сточанська Оксана Іванівна - спеціаліст вищої категорії,
32. Федик Ірина Миколаївна - спеціаліст вищої категорії, присвоєно звання "вчитель методист",
33. Фльонц Оксана Остапівна - спеціаліст вищої категорії, присвоєно звання "старший вчитель",
34. Химера Мирослава Богданівна - спеціаліст І кваліфікаційної категорії,
35. Хіль Наталя Володимирівна - спеціаліст вищої категорії, присвоєно звання "старший вчитель",
36.  Швець Галина Степанівна  - спеціаліст вищої категорії,
37. Шевчук Віра Йосипівна - спеціаліст вищої категорії, присвоєно звання "старший вчитель,
38. Шиліга Богдан Йосипович
 

 

Пошук
Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Сайти вчителів
Корисні посилання